هاست ویژه وردپرس

هاست ویژه وردپرسReviewed by morteza.barati on Nov 11Rating: 2.5

هاست وردپرس به معنی فضای میزبانی بهینه شده برای سی ام اس وردپرس می باشد به طوری که هر یک از وب سایت های وردپرسی به صورت پیشفرض یک مقدار مشخصی از منابع را نیاز دارند که مبنا هاستینگ برای شما عزیزان سرویس هاستینگ مخصوص وردپرس را آماده کرده که به بررسی هاست وردپرس می پردازیم

چرا باید هاست محصوص وردپرس تهیه کنیم ؟

اولین سوالی که ممکن است به ذهن شما برسد چرایی این موضوع است طبق گفته بالا که برای هر سیستمی یک مقدار مشخصی منابع نیاز می باشد برای وردپرس نیز چنین است منابع مورد نیاز وردپرس شامل مقدار رم ، فضا ، پهنای باند و تعداد پروسس یا همان سی پی یو به اشتراک گذاشته شده با سرویس شما می باشد برای همین دلیل باید برای استفاده بهتر از وب سایتتان از هاست مخصوص وردپرس استفاده کنیم .

منابع هاست وردپرس باید چه مقدار باشد ؟

برای داشتن و ایجاد یک سایت شما به وردپرس و یک قالب و چند افزونه و اطلاعات مورد نیاز خود احتیاج دارید که برای نصب اینها حداقل به ۱۰۰ مگابایت فضای میزبانی نیازمندید.

  • حداقل نسخه php مورد نیاز وردپرس: ۵٫۲٫۴
  • حداقل نسخه mysql برای وردپرس :۵٫۰٫۱۵
  • ماژول های مورد نیاز: mod_rewrite در apache
  • هاست شما باید از php پشتیبانی کند.

چرا باید از هاست مناسب استفاده کنیم؟ خب شما در نظر بگیرید که از یک افزونه استفاده می کنید و متوجه می شوید که کار نمی کند که می تواند به دلیل نسخه php هاست باشد و اگر بخواهیم سایت با سرعت بهتری کار کند به نسخه های php و دیتابیس هاست نیازمندیم.
برای داشتن یک اسکریپت در سایت به دو دسته مشخصات نیازمندیم که یکی از آنها مربوط به حداقل هاست و دیگری پیشنهاد سازنده برای باز دهی بهتر است.

  • حداقل نسخه php برای وردپرس: ۵٫۶
  • حداقل نسخه mysqlبرای وردپرس :۵٫۶

برای مشاهده پلن های میزبانی مخصوص وردپرس اینجا کلیک کنید .

برای مشاهده سایر پلن های میزبانی وب اینجا کلیک کنید